Panenství na obtíž 2

2. prosince 2010 v 14:05 | romeska |  Panenství na obtíž
"Terry??TERRY!!!Vstávej!!!Dělej!!!" žduchá do mě ségra. "Ještě 24 hodin..." zabrblám a víc se zachumlám pod peřinu. "Mámííííí Terryna nechce vsát!!" kři¨íčí na mámu. "Ségra dělej nebo dojde matka a vytáhne tě násilím..." dloubne do mě a jde pryč.No...tak budu muset asi vstát!!
"ÚÚÚÁÁÁ..." zívnu a kouknu se ven.Hm....sluníčko,na to že byla včera kosa je to dobrý.Sednu si na postel a šudlím si obličej.Stoupnu si a kouknu do zrcadla..."Zase vypadám jak magor ale seru na to.." zabrblám a jdu do koupelny kde udělám ranní hygienu.Pak na sebe hodím kapsáčový ryfle a košilu a mažu se najíst.Dole už máma připravuje svačinu do školi,Maggie a Mike sedí u telky a dívají se na pohádku.Sice si možná říkáte že sou vadní ale náhodou mě se ta animovačka líbí..takže si přisednu k nim a koukám na obrazovku.
"Děckáááá...už to máte hotový můžete jít..." zavolá na nás máma z kuchyně a my už berem kabele do ruky a spolu vyrážím e do školi.Jelikož dvojčata chodí ještě do základky naše cesta se hned u vchodových dveří rozpojí a já jdu pro Viky která už na mě čeká před jejich barákem."Ahojec Viky...." pozdravím kámošku a jdeme směrem do škole."Už si vyděla tu reklamu na tu Activii?" zeptá se mě Viky."JOjo..viděla..proč?" nehcápavě ji pohle doplatím. "Nechápu jak tvaroh může šukat s jogurtem." nevěřícně zakroutí hlavou.(Myslíme tu reklamu jak se ta Activia zamiluje do toho tvarohu a pak mají spolu to dítě...pěkná blbost)."To taky nechápu..." souhlasím s ní a za chvíli se k nám připojuje Addy."Čajec holky,jak to de?" usmívá se na nás Addy."No,sem ještě panna takže špatně..." odsekne Viky a já s ní souhlasím. "Vás to ještě baví?" ptá se nás při cestě do školi Addy. "Né,mě to nebaví že sem ještě nešukala!!" řeknu ji krutou pravdu a jdu mlčky dál."Mě se o tom dneska zdálo..." usměje se Viky. "O čem se ti zdálo...?" vyptává se Addy."Že sem píchala jak křeček..." zasní se Viky a jáí vyprsknu smíchy... "Hahaha...a jaký to bylo...ehm...v snu?" dál se směju a Addy se přidává. "No,takový divný,víš..no když si z níkým ještě nepíchala a pak se ti o tom najdnou zdá..." vysvětluje Viky. "A bolelo to?" usměje se Addy "Nééé vole,byl to jenom sen!" odsekne ji a už vidíme naše známé "milované" Gymnázium. "To je díra..." ujede mě při pohledu na velkou žlutou budovu."Tojo.." zakejvaj kámošky a vcházíme do budovy.Já a Viky chodíme do 2.B a Addy chudák do 2.A.Na chodbě Addy opustíme a jdeme do naší třídy.Je to tam samá kráva a samej magor a nejhorší na tom je že už si všichni užili jenom my dvě sme panny.To fakt nasere...

"tak co holky...už to do vás někdo konečně bodl?" směje se Lia.Lia je taková kráva ale jeslikož má dost bohatý rodiče který ji povolijou všechno aji diskotéky tak sme s ní schválně za dobře.Jo a taky že má chatu na kraji jezera...tam zajdeme po školním plese na konci školního roku. "Jo.....s esnažíme ale stojí to furt za hovno..." uxichtím se na ni a zasedám do lavice k Joemu.Bohužel nesedám s Viky protože by sme se celý hodiny bavili jenom o sexu a tím rušili hodinu a tak mě učitelka posadila za tímhle magorem."Tak co kotě,kdy mi konečně dáš?" slintá mi do výstřihu.Tohle je jedinej kluk kterýmu bych nikdy nedala...i když bych se jich našlo víc,tak tenhle je na prvním místě."Až si ho ucvakneš..." odbydu ho."Ale to bych ti pak musel udělat jazýčkem.." olízne si ret a přiblíží se ke mě. "Jestli na mě šáhneš tak přídeš aji o ten jakyk!!" zakřičím na něho a dupnu mu na nohu. "Krávo..." zašeptá a otočí se na svoji stranu. "Debile..." řeknu a chystám se na hodinu kterou je Matika.
Matika ujde celkem rychle a už přichází na řadu hodina angličtiny kde je s námi aji Addy.Jdu s Viky a Addy k učebně angliny."Hele..holky,tamje Bill!" zamilovaně nám řekne a dívá se na Billa.Stojí pár metrů od nás a mluví s Tomem a Vikyním bráchou Georgem.JO,no sem vám zapoměla říct že Georg je Viky brácha(Je to taky celek mnadržený hovado...).Chudák holka..."Tak mu něco řekni ne?" rejpne do ní Viky. "A..Alle co?" zakoktá se Addy když se více přibližujeme k bandě. Projdem kolem nich,sakra já si myslela že Addy mu něco řekne!To jemáslo...tak do ní trošku žduchnu..no..
Žduchla sem do Addy a ta spadla přímo na Billa."Zásah!!" jásám a Viky ze mě nemůže."Hm...ta na to de rychle..." neodpustí si poznámku Tom. "JOjo.."usměju se na něho jako kdyby sem za nic nemohla. "A...no...ehm...sorry ...Bi..Bille.." zakoktá se Addy a zvedá se ze země...ehm..teda z Billa."To..to..to je dobrý..." postáví se Bill a oprašuje se...je trocha červenej,zato Addy je rudá asi až na zadku."Řekni mu něco .." zašeptám jí do ucha."Ehm...Bille?"odváží se Addy "No?" koukne na ni. "ehm...no ..víš pu..pu..pudeš na tu párty u Lii doma?" zeptá se ho. "JO,jasně..." usměje se na ni mile Bill a odchází s klukama pryč. Georg mi samozřejmě nezapomene plesknout přes zadek a Viky bouchne do ramene."magore!!" zakřičí na něho Viky.Georg se na ni otočí a oblízne si prst."Kretén uchyláckej..." zatváří se nechutně Viky a otočí se k Addy."Addy?" píchnu jí do žeber protože je nějaká ztuhlá."ADDY!!!" zakřičí ji Viky do ucha. "Co..co coje?" vylekaně se Addy rozhlíží kolem sebe."Vzbud se....vojedeš Billa!" usměju se na ni. "Seš blbá...." zakroutí oči ¨ma a de do kabinetu.Viky se na mě usměje a začne si zajíždět prstem do dlaně jako že sex.Kývnu a peláším za Addy.A Viky samozřejmě za mnou.

Celej den pak uběhne v poho.Až na pár oplzlích nabídek mého souseda a na pleskání po zadku od Georga dobrý.
"Zapoměla sem ti poděkovat,Terry" řeknemi Addy a já na ni jenom překvapivě koukám. "ZA co?" "No za to s tím Billem,díky moc...třeba to vyjde.." rozjasní se Addy oči a začne si zpívat. "Cvok.." prokroutím oči a pozoruju Viky.Zrovna se snaží oblbnout zmrzlináře..je to celkem fešněj chlap ale moc starej. "Vy chodíte do posilovny?" flirtuje s ním ."JO,3krát v týdnu..." usměje se chlapík. "Ste tak svalnatý..." lichotí mu dál ale to už nevidržím a vmístím se do rozhovoru. "Na tohodl eser,ten ti nedá..." řeknu nahlas takže to slyšel ten borec. "No dovolte.." zafoukne se jak páv a odkráčí pryč.
"Celkem v poho.." usměje se Viky. "A má pěknej zadek...Takovej přesně do ruky..." řekne Viky a zmáčkne ruku v pěst. "Si blbá...na něho zapomen...to už si to radši rozdej s Joem." na¨vrhnu jí. "Ted si blbá zase ty.." zakroutí hlavou Viky. "Co je jí?" zvedne obočí když vidí jak Addy tancuje a zpívá si. "Se asi zabouchla..." uchechtnu se. "Do Billíšššška..." přidá se Viky.. "No..třeba bude Addy první která si zašuká...z nás..." děsím Viky."Ale hovno....mě už to fakt sere být panna,brácha se mi furt posmívá..." stěžuje si."Už mě to sere..." dá hlavu do dlaní a opře se o mě.Chvíli nemluvíme až pak Viky nadskočí..."Já mám nápad!!" "Jakej?" kouknu na ní. "Addy!!pojd sem!!" zavolá na tančící kamárádku která hned přiběhne.
"Mám nápad...poslouchejte...Dáme si takovou přísahu...takovou menší dohodu,že na konci tohoto školního roku příjdem o panenství..." usměje se Viky. "Mazec nápad...a jak to máme asi udělat?" řeknu ironicky. "Hele...prostě zbalíme nějaký týpky....Addy,ty samozřejmě Billa" hned dodá když už se Addy nadechuje aby něco řekla. "No...a já a Terry si prostě nějakýho do té doby najdeme..." domluví a čeká na naši reakci ."Beru!!!" zavísknu. "NO...jo..tak dobře teda...." souhlasí Addy.NEjsem nijak překvapená že s tím souhlasí protože ji to taky pěkně sere ale nedává to najevo."A kde si zařádíme nakonci roku z klukama." zeptám se Viky. "Lia...." odpoví stručně. "Ajo vlastně,jak bude ten závěrečnej ples tak se jede hned kalit na její chatu že?" usměje se Addy."JOjo!!" kývneme na souhlas. "atk domluveno...přez prázky z nás budou opravdový ženský.." zakřičí Viky a všechny se usmějeme."Ale chtělo by to nějakou praxi..." zamyslím se."Tojo...hele,pojdtě k nám a tamto vymylíme." navrhne Viky a my vyrážíme k ní domů.

konec 2.dílu Kjara
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pixelky blogu:


http://fc07.deviantart.com/fs10/i/2006/122/3/4/Cupcake_by_kitty_sama.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/fig-clock.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211199%21.gif_http://dl.glitter-graphics.net/pub/695/695351ug3twpiwlh.gif_http://s277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2m2esdl.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/sukinhukisobe.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/heart.gif_____!1351!_:ham__
http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/014.gif__http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/018.gif_____gaga-2.gif image by spookys-graphix_:blush2:___:hklove:__
_:hmpf:_________koruna___http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1.gif
___kočíí_!1169!____:)___Photobucket_Emoticône Hello Kitty 240_Emoticône Hello Kitty 233_Emoticône Hello Kitty 242
______=o¤ (pusa)_loliťák =)_dudlíček_sněhulák_aja_579_!__
_diamant__online.gif image by spookys-graphix__study.gif image by spookys-graphix_music____635__smileys trèfle_
__sponkaaaaa___vlajka_()-()_pepsi______1128_duck
_http://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gif_Lukýýýýýýý_657_1141_Photobucket - Video and Image Hosting_!1323!_thinkheart.gif image by Salisko_hearts__:heart:___WolF7_chrastitko_<//>
http://i247.photobucket.com/albums/gg156/monuliq/hihi.gif?t=1218976459__http://emo-hannah.blog.cz/_BrUnDiBaL____FiFa_superYODA_Hahaha *4822*_
http://img.libimseti.cz/s/%211345%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%21616%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211337%21.gif___em34.gif image by Salisko_Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459EB0EF713CEBA484030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.__2_Zamilovaný *5186*_blik cvak_:-0_XD_!600!_jafnýý :)
__*1582*_muck:*_jůů!_hi_danuska_617_!994!_967_1114_906_:)_:-)_nwm_
Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz
11rx8k6.gif image by Lowinka__()-()__em69.gif image by Salisko_shy-1.gif picture by sadistic_vamp____stinky__aja_1065_Moon 2
k_._diamantík_nee_WolF5_e.cahlova_bear______HeY! *4825*
_2_Béééé :,(_aja_:-(_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz______