Říjen 2010

Cestou na WC

31. října 2010 v 21:28 | romeska |  Twincest
"Prepáč, nebola tu tá iskra. Niečo tomu chýbalo..."

Týmito slovami sa lúčil už s trťou svojou priateľkou. Vysoký,
čiernovlasý chalan, po ktorom túžila nejedna baba. Mohol ich mať
koľko chcel...

Richtig liebe (by SMÍŠEK XD)

31. října 2010 v 21:25 | romeska |  Twincest
Seděl na okně. Jeho smyslná tvář se leskla slzami. Jeho nohy ochable vyseli z okna a on přemýšlel. Přemýšlel o tom proč je život tak krutý! Proč je život tak krutý k němu a jeho bratrovi. Vítr si pohrával s jeho havraními vlasy. Vzpomínal. Vzpomínal na bratra a jeho oči, jeho tělo. Pozdě si uvědomil co k němu cítí. Pozdě si uvědomil, že to co cítil byla láska. Ne láska kterou cítí sourozenci, ale láska opravdová. Nikdy nevyslovil slova miluji tě, nikdy neměl odvahu, říct to někomu. A teď. Teď se cítil tak osamělý. Jeho bratr včera zemřel a on dosud nevylezl ze svého pokoje.
Dlouho do noci se díval z okna. Díval se na hvězdy, které s bratrem tak často pozorovali. Které jako malí kluci počítali a dávali jim jména. Na hvězdy, které když padali tak oni si přáli aby zemřeli spolu, za každé situace. Ale on ho zradil! Nechal ho tady! Nedodržel slib, který si dali.
Jenže on neměl sílu mu to dál zazlívat. Už jen vzpomínal. Na poslední půl rok, za který si uvědomil je mu jeho bratr nebyl lhostejný, za který si uvědomil že jsou pro sebe stvořeni.
Poslední měsíc byl pořád zmatený, nedokázal se soustředit a pořád, každou chvíli co to šlo myslel na jeho dokonalého bratra. Nevěděl jestli si bratr uvědomoval to samé ale byl poslední dobou dost nervózní. Bill si užíval každou minutu strávenou s bratrem o samotě, v soukromí. Každý dotyk, který mu bratr věnoval, i když třeba jen náhodou. A taky každý dotek, když se Bill nenápadně a čistě "náhodou" o něho otřel.
Dával si za vinu to co se stalo. A nikdo mu to nemohl rozmluvit!
Skoro týden v kuse nespal, nejedl a jenom plakal. Psychicky se zhroutil. Pak si ale uvědomil že by to jeho bratr takhle nechtěl a začal jíst a spát. Zadržovat slzy ale nemohl.
Dva dny později měl bratr pohřeb.
Sešli se snad všichni lidé, které bratr znal. Určitě by byl rád, že se všichni přišli rozloučit.
Matka obou chlapců měla proslov. Ale Bill neposlouchal. Díval se na bratra, který ležel ve skleněné rakvi a už to mu trhalo srdce. Miloval ho a nestačil mu to říct. Tak ho to bolelo.
Nakonec rakev spustili do vykopaného hrobu a všichni se začali loučit. Házeli na rakev hrsti hlíny, tím že byla rakev prosklená, je Bill za to nenáviděl. I jeho vlastní matka prostě jen tak hodila hlínu na rakev a šla. Věděl že jí to hodně sebralo ale ne tolik jako Billa!!
Nakonec přišel na řadu Bill. Jeho lilie lehce dopadla na hromádku hlíny která se navršila na bratrově hrudi.
" Miluji tě Tome!" zašeptal Bill a utekl. Už se nemohl dívat na bratrovi zavřené oči a doufat, že se je ještě probudí k životu.
O dva dny později Bill spáchal sebevraždu. Nenáviděl se za to že tady matku nechal, ale jí to asi bylo jedno. Začala pít.
Šel do Tomova pokoje, sedl se ke zdi a zvedl k hlavě ruku. Ruku ve které třímal zbraň. Dlouho se nerozhodoval a prostě zmáčkl spoušť.
Nic necítil. Byl na místě mrtvý.
Ještě si to ani neuvědomil a už se vznášel nad svým tělem. A vedle něho na posteli seděl duch Toma, který plakal a díval se na mrtvé tělo svého bratra, ducha si ještě ani nevšiml. Ten k němu ale přistoupil, políbil ho a šeptl:
" Miluji tě! A navždy to tak bude" Tom se na něj po chvíli podíval a jen ho k sobě přitáhl.
Oba byli tak šťastní!
SMÍŠEK XD

Nechci mluvit.Chci tě líbat...

31. října 2010 v 21:23 | romeska |  Twincest
Odpust mi bráško.
-Co ?
-Že tě miluju...
-Lžeš.
-Nemám důvod.
-Máš.
-Nenávidíš mě za to?
-To ne.
-Takže?
-Nic.
-Právě jsem ti řekl,že tě miluju.
-Já vím.
-Ty na to nic neřekneš?
-Ne.
-Proč?
-Nechci mluvit.Chi tě líbat...
Autor neznámý

In die nacht (Andrejkaa)

31. října 2010 v 21:15 | romeska |  Twincest
Noc byla temná a chladná.Jen třpyt hvězd narušoval černou tmu.Jemný vánek bil do oken a tak nutil oba dva,aby se k sobě tiskli ještě víc.Leželi schouleni v náručí druhého na pohovce a pozorovali ohěň z krbu,který je naplńoval vášní,která se postupně zrvala ven z jejich těl.Hladili se,laškovali navzájem se svýmy pramínky vlasů.Něžnost kterou se obsypávali navzájem ani nestíhali vstřebávat.
Ich will da nicht allein sein
Lass uns gemeinsam
In die Nacht
Irgendwann wird es Zeit sein
Lass uns gemeinsam
In die Nacht
,,Miluju tě" lítaly vzduchem slova,která chtěli od sebe navzájem slyšet.Tom vyzdvihl Billa na svůj napjatý rozkrok a pozoroval ho jak se krouživýmy pohyby pohupuje.Bill začal něžně líbat káždé zákoutí Tomova těla.Zasypávala ho motýlkovými polibky ,které ho přiváděly do neuvěřtelné slasti.Obrovské vzrušení nevydržel ani jeden znich a tak si okamžitě svlékli všechno oblečení,a ani si nevšimli že pár věcí hoří v krbu, byli tak sousteděni na sebe, že nedokázali uhnout pohledem. Tom se přehoupl na Billa a začal mu laskat jeho vzrušení. Bill zhluboka v rychlém tempu oddechoval .Tom přibíral na rychlosti.Až když mu zalila tekutina pusu bylo po všem,ale oba ještě chtěli jednou.Znovu si přáli to laskaní,které mu ten druhý přinesl.Kapky potu jim sklouzával po obličeji a tělem dozníval nádherným pocit blaha.Bill lehce ale přitom s vášní skousnul rty Toma.Byli nádherně rudé,prokrvené, Dlouho do rána se oba mazlili. Až když unavou usli, utichl vánek a s ním dohořel poslední plamínek ohně v krbu.
Du bist alles was ich bin
und alles was durch meine Ader fließt…
Konec : Andrejkaa

Je to možný?!..3

31. října 2010 v 15:05 | romeska |  Je to možný?!
NO!Vidíte?Dokonce tím potěšila i učitelku!Je to možný?Těd' je najednou všechno uplně jiný!
Už šla domů a jen co došla zazvonil zvonek.Šla otevřít a za dveřma stál Bill.
,,Ahoj Bille,co tady děláš?Neměl dojít Tom?"
,,A-ahoj..no v-víš.."koktal Bill a Barbaře se to moc nelíbilo.
,,Vymáčkni se!"
,,Dobře..no víš Tom..on nemohl dojít protože..."
,,Protože proč?"
,,Divej..já ti to řeknu na rovinu ale nepujdeme radši dovnitř?"
,,D-dobře"

,,No prostě Tom..je strašně nadrženej..já mu to říkal at' si s tebou nic nezačíná ale prostě už je takovej!"
,,No,a?"
,,No..podvedl tě.."
Nebyl to ani jeden týden a už ji podvedl.Ale ona na to byla připravená.Věděla že on je takový,ale vždycky si myslela že se s ní jen vyspí a bude po všem.Nemyslela si že to s ní pár dnů vydrží!
,,Ale,ale..vždyt..to není možný..ještě dneska mi psal jestli se může stavit!"
,,No..on ti psal aby ti to řekl..ale neměl odvahu ti to říct..poslal mě =("
,,Srab jeden..to mi to nemohl říct do očí,a musel posílat svýho bráchu?"
Jenže Bill věděl něco co ona nevěděla!Věděl že Tom ji doopravdy miluje a Toma to ničilo.Ještě nikdy nebyl doopravdy zamilovaný a nevěděl co má dělat.Jeden den šel někam za holkama a už s jednou docela pěknou holkou skončil v posteli..jako vždy že jo :D Bill do něj pořád hustil at' to nedělá když myslí jen na ni ale on má vlastní rozum :D Barbara byla nešt'astná tak moc ho milovala.

Atd..prostě zrovna mě naší vyhnali od pc tak musím jít!Chjoo...ahojky

ANDĚL (by Sisinka)

31. října 2010 v 14:42 | romeska |  Jednodílné FFky
ANDĚL
,,Bille pozor…´´křičí na mě brácha,ale já nevnímám.Na očích mám jenom ji a nikoho jinýho…Najednou ale ucítím prudký náraz a já padám k zemi.Ona se nade mnou sklání a mluví na mě hlasem s ozvěnou…Cítím její rty na svém čele,ten polibek mě uspává…Budím se v bílém pokoji a na ruce cítím něčí stisk.Ano byl to Tom,který jenom tiše brečel.,,Tome…´´řekla sem opatrně,nechtěl sem ho vylekat.,,Bille…Co si to proboha vyváděl???´´ptal se vyjeveně Tom.,,Brácho,byla tam,ona stála kousek ode mě,volala mě k sobě,musel sem jít za ní…´´sypal sem ze sebe všechno co se mi teď honilo hlavou.,,Kdo???Kdo tam stál Bille???´´ptal se Tom.Nechápal sem to,jak se může ptát???Jak moch přehlídnout tak nádherný stvoření jako byla ona…,,Ta holka,ta co se mi o ní zdálo….´´vysvětloval sem Tomovi co sem viděl.,,O jaký holce se ti zdálo??Nic si mi neřekl…´´divil se Tom.Pak sem si vzpomněl,že sem o tom snu nikomu neřekl…,,Víš Tome,zdál se mi sen.Byl sem někde v lese…Ztratil sem se,ale najednou se tam objevila ona….Její dlouhý plavý vlasy za ní jenom vlály…Byla krásná,ale ty oči…Hluboký černý oči,plný zla a nenávisti….´´říkal sem Tomovi,ten jenom koukal.,,Bille,musíš odpočívat….Spi…´´řekl Tom a já sem ho vyjmečně poslechnul.Zdálo se mi o ní,chtěl sem ji poznat,mluvit s ní…Ale nic…Probudila mě velká a silná bílá záře…Nad postelí se skláněla ta holka…,,Kdo si???´´zašeptal sem.,,To ti nesmim říct…´´šeptla a políbila mě….Najednou byla pryč…,,Vrať se!!!´´volal sem,ale přišla akorát sestra.,,Pane Kaulitzi sanitka vás teď odveze domů..
Byl sem rád,nemocnice nesnášim a doma aspoň nebudu myslet na…,,Počkej,stůj…´´volal sem na ni,protože sem ji viděl,když sem vystupoval ze sanitky.Byla krásná,pořád mě lákala k sobě.,,Kdo si??´´křičel sem,ale rozplynula se jako sen.,,Pomalu začínám blbnout…´´říkal sem si.Ale ne,přece se mi jenom nezdála,to není možný,aby se mi jenom zjevovala a hned zase mizela.
Uvnitř už mě čekala mamka a Tom.Přivítali mě,jako kdybych byl pryč roky…Nechtěl sem nic slavit,byl sem unavenej,chtělo se mi spát.Vlastně sem nebyl ospalej,ale chtěl sem ji vidět….
Lehnul sem si do postele a zavřel oči….Během chvilky sem usnul a …Přišla za mnou,vrátila se.Ve snu sem s ní mluvil…Nechtěla mi říct svý jméno,ale řekla mi něco jinýho,něco co mě potěšilo a zahřálo u srdce,řekla že mě miluje.
Ráno sem se probudil zklamanej,že všechno byl jenom sen,ale…Na polštáři ležela černá růže…,,Co to znamená???´´ptal sem se sám sebe.Najednou mi začalo svítat.Ona nemůže bejt živá.Ne je to blbost,samo že je živá jak by jinak mohla…Vlastně nemohla,kdyby byla živá,nemohla by jenom tak mizet…Chce mi něco říct…Byl sem si jistej tím,že mi chce něco říct,ale co??Proč zrovna já???
Další dny sem ji neviděl,byl sem jako tělo bez duše,toužil sem jenom po ní,chtěl sem ji aspoň na chviličku spatřit,ale ne…Vrátil sem se zpátky do školy,nudil sem se a celý dny sem nedokázal myslet na nic jinýho než na ni.Jednou o přestávce sem seděl venku a pročítal sem učebnici,když sem uslyšel nádhernej andělskej smích…Rozlíhal se mi v uších.Zvedl sem hlavu a uviděl ji..,,Bille,lásko poď za mnou…Miluju tě,potřebuju tě….´´volala a při tom se tak nádherně smála.Šel sem za ní.Dovedla mě do staré části školní budovy.Nepoužívala se už roky…Stál sem uprostřed jedný místnosti a ona se vznášela jenom pár metrů ode mě.Ale najednou se něco hnulo a ozvala se rána….Uvolnil se trám na stropě a všechno se na mě řítilo,ale něco mě zachránilo,něco mě odneslo ven,ale ji tam nechali,ona tam zůstala…Viděl sem další holku,vypadala úplně stejně,ale…Jasně oči…Měla je úplně jiný,modrý a plný lásky…,,Co si zač???´´zeptal sem se.Ta dívka se jenom usmála.,,Jsem anděl….´´řekla a rozplynula se….
Pár dní byl zase klid,ale pak mi to došlo,všechno už sem pochopil…,,Jak sem moch bejt tak slepej…´´nadával jsem si.Pokaždý,když se něco stalo,byla u toho ona a pokaždý jí šlo o to,aby mě zabila…Běžel sem ven,pryč z domu,hledal sem ji…Ale marně.Prochodil sem celý město a rozhlížel se kolem sebe jako blázen,ale neviděl sem ji.Marně sem doufal že ji zase napadne mě zabít,ale nic.Už se stmívalo a tak sem se rozhod,že se vrátim domů.Otočil sem se a viděl ji stát naproti sobě.Tentokrát už se netvářila tak mírumilovně,ale vražedně a nenávistně.Vztahovala ke mně ruce…,,Kdo si???Co po mě chceš???´´volal sem na ni.Jenom se ušklíbla.,,Sem anděl,anděl smrti…Tobě není souzeno žít,patříš mě….´´křičela a nebezpečně se ke mně blížila.Ale najednou se tam objevila ta druhá…Byly si tak strašně podobný,až k nerozeznání…,,Neee nepatří ti.Já vím že ho chceš,ale on je jenom člověk a ty si démon.Nemáš právo brát lidem život,jenom kvůli své touze…´´křičela na ni.Démon a anděl….Pak na sebe křičeli a anděl pak poslal cosi proti démonovi.Ten jenom s křikem zmizel….Nechápal sem co se stalo…,,Bille,já vim že se ti to zdá všechno nemožný,ale ty si jediný člověk na světě,který viděl anděla a démona.Nikomu o tom neříkej,je to tajemství na kterém závisí tvůj život,si vyvolený.Jenom ty máš dar vidět to,co ostatní ne.Jenom ty můžeš vědět to o čem ostatní vědět nesmí.Je to dar,ale i prokletí….´´vysvětloval anděl.,,Ale co se vlastně stalo???´´ptal sem se.,,Má sestra je démon,anděl smrti,který dává věčný život,plný utrpení…Nikdy se nestalo,že by se anděl nebo démon zamiloval do smrtelníka jako je člověk,ale moje sestra tebou byla posedlá…Měla v úmyslu tě zabít,aby tě mohla ovládat a ty aby si byl jenom jejíj…´´řekl mi anděl.,,Tak Bille teď víš všechno…Pamatuj si,že láska je věc,která se nedá získat násilím a proto je na tobě,jaké budeš mít v životě štěstí…Ty jediný nejsi v rukou osudu.Osud si musíš vytvořit sám…Pamatuj jenom ty můžeš ovlivnit svůj život…´´řekla a odešla,tentokrát už na pořád…
Uvědomil sem si,že měla pravdu,že láska se nedá získat násilím a že i ten nejhorší člověk na světě má srdce a dokáže milovat…A láska anděla,tu má každý ve své duši.Andělé nás přeci milují….

Úplněk-halloween (by BajunQka)

31. října 2010 v 14:38 | romeska |  Jednodílné FFky
Musíme se s vámi podělit....

Uplynulo plno úplnku a hodně koncertu a moc hodně dnů a noci.....jen tak to shrnu bylo asi kolem 18:29 a začínalo se stmívat Já a Bill jsme byly na jednom pokoj a géčka taky..tak sme si daly red bulla a šly jsme dolů si objednat asi párky v rohlíku máme hlad že by jsme s snědly sami sebe géčka se dívaly na televizi a my jsme se jich zeptaly jestli nechtějí taky chtěl jen Gustav ale Georg ne je to divné on miluje párky nikdy nám neodmítl ale to neřešme jdeme pro párky tak jsme se najedly ještě pizzy a já jsem si šel dát kofolu a Bill šel do vany dávaly tam nějakej krvák o úplnku tak jsem se díval ale až došel Bill s vany ta se bál a překecával at to přepnu já že ne!Tak jsem si ho dal do náručí a dal mu pusu na čelo... (to dělám vždy když se bojí tohle mu dělala mamka :D) tak Bill byl do minuty tuhý tak ten horor hrál asi teprve půl hodiny a já jsem se začal bát...všichni už spaly jenom já jsem se díval na horor tak to už bylo nehorázně strašidelné šel jsem na záchod a Bill spal jako zabytej jsem měl jít taky do fitka aby jsem vyčerpáním usnul ale dneska jsem měl tolik energetických drinků že mi je s nich blbě a nechce se mi spát....tak jsem si do kuchyně šel dát ledový čaj...to bylo dobrý pak jsem šel ještě do sprchy a to bylo vše...horor už skončil...a bylo už asi 23:14 tak jsem si chvíly četl porno časopisy (to čtu vždy) pak jsem si lehl a myslel na lásku (Barbaru Joesny) a pak už jsem si lehl a chtělo se mi spát ale.....ještě než jsem zhasl lampu a začalo se něco z koupelny ozývat šel jsem ta rožl jsem a nestačím se divit voda z kohotku tekla sama od sebe a ještě k tomu horká začala tam bít pára a na zrcadle bylo napsáno ,,Bojíš se?" myslel jsem se strachy umřu...a tohle bylo celou noc....bylo 23:55 pět minut do půlnoci ani jsem nechtěl vědět co se stane v 00:00 přitulil jsem se k Billovi a Bill se vzbudil vše jsem mu řekl a on začal bečet.. :( 23:59... schovaly jsem se pod deku a bylo zhruba 00:00 a cítil jsem jak někdo za mnou stojí...odělal jsem deku a myslel jsem že se ani strachy podělám za mnou stál nějakéch chlap kterej měl na kůži chlupy a obrovské tesáky a začal útočit zdrhaly jsme do mojí audiny r8.....a odjely jsme za mámou :D 

Láska je někdy bolestná..(by BajunQka)

31. října 2010 v 14:32 | romeska |  Jednodílné FFky
,,Proč jsi mi to udělal??" povídá Bill na Toma: ,,Neměl jsi mi lhát" povídá Tom.Tom skopal Billa a Bill by celý politý horkou a rudou tekutinou ještě do Billa jednou kopl a zavřel se v pokoji Bill neměl šanci vstát,měl na těle plno modřin jako kdyby mu píchal vodoo panenku!Bill měl pocit že umíra,vše ho bolelo byla to bolest která by zabyla kohokoliv,Bill byl zamotaný na chodbě v klubíčku asi 3 hodiny! Krev mu stékala že všeho!!Po 4 hodinách vyšel Tom z pokoje a nestačil se divit myslel že to co uviděl už si nikdy neodpustí okamžitě zavolal záchranku!!2 měsíce uběhly jako voda.Bill se vrátil domů a bylo to super byl jako znovu znovu zrozený.Došel domů hodil si tašku na postel,a šel ven.,,Konečně" povídá Bill.Tom jenom smutně kouká na Billa z okna které je upatlané od Tomových otisků.,,Cítím něco více k Billovi než dřív" povídá Tom.Začíná pršet a Bill utíká domů,Tom sedí na gauči a kouká do rozpáleného krbu.Bill si odhodí se sebe všechny mokré hadry.Dá si na sebe jenom župan a pod županem má jenom boxerky a sedne si vedle Toma.,,Proč jsi mě vůbec zkopal"?? povídá Bill na Toma.Tom neodpovídá..Bil se naštve a de do pokoje zamkne se a dá si do uší mp4 a poslouchá zoom in to me (blíže ke mě)...Naráz uslyší hlasitý zvuk na klepání do dveří...Tom!!Bill odloží mp4 a jde otevřit,otevře dveře a uvidí Toma se sklopenou hlavou...Tom vejde dál sedne si na postel Bill odhodí tašku z postele a ptá se Toma co mu je..Tom mu odpovíí: ,,Miluju tě"..Bill mu řekne že ho taky miluje..Bill začne líbat Toma na krku a vášnivě ho svlíká...Tom začne také..Pak se svlíknou uplně do naha a vásnivě se ocitájí pohlceni v krásnem snu...ROMANTIKY....Po půl hodině usnuly...Ráno si na sebe podívaly a polibek na usmířenou...KONEC 

                                                                                                  BajunQka

Všechno má svůj důvod

31. října 2010 v 14:20 | romeska |  Jednodílné FFky

"Áááááááááááááááááááááááááááá!!!!
"Tome neřvi, nebo mě z tebe trefí!"
"Áááááááááááááááááááááááááááá!!!"
"Tome!"
"Áááááááááááááááááááááááááááá!!!"
"Tak sakra Tome, buď už konečně zticha!"
"Áááááááááááááááááááááááááááá!!!"
"Zabiju tě! Jestli okamžitě nezavřeš pusu a nepřestaneš ječet, tak tě vážně zabiju!"
"Ááááááááááááááá!!! Ty tady mluvíš o zabíjení??? TY???"
"Jo já! Koukej ze mě slézt a přestaň se mnou třást! Já nemůžu za to, že jsi naprosto neschopnej a polil sis triko!"
"Nemůžeš??? Nemůžeš??? Můžeš!!! Ty a nikdo jinej!!!"
"Já tu kolu nevylil, tak na mě nesahej! Bože! Vždyť je to jen tričko! Těch svých úžasných dlouhých krámů máš ve skříni asi milion!"
"Ale tohle je moje nejoblíbenější!"
"Koukej mi s tím přestat mávat před nosem!"
"A ne! A ne!"
"Jsi jak malej!"
"Jak malej? Ale nepovídej, Billísku!"
"Sklapni!"
"Ale? Copak? Oslovení se nám nelíbí???"
"Tome, nech toho!"
"A proč?"
"Proto!"
"Proč?"
"Proto!"
"Ale proč?"
"Sakra, mlč už!"
"Kvůli tobě mám politý triko!"
"Já to nebyl! Polil sis ho sám!"
"Ale kvůli tobě!"
"Ani jsem se tě nedotkl! Stál jsem na druhý straně místnosti!"
"No a?"
"Jak no a? Vysvětli mi, prosím tě, jak jsem ti mohl polejt triko, když jsem se zrovna ohýbal pro tužku?!"
"Já netvrdím, žes mi ho polil! Ale můžeš za to!"
"Jak to? Já přece nemůžu za to, že neumíš udržet skleničku!"
"Já umím udržet skleničku! Nejsem žádnej retard!"
"Jo? To vidím!"
"Kdyby ses neohnul pro tu pitomou propisku, neklepala by se mi ruka a tu skleničku bych nepustil!"
'???'
"No? Co na mě tak koukáš?"
"Ehm… Můžeš mi říct, jak souvisí moje ohýbání s tvojí rukou?"
"Úzce bráško, úzce!"
"Proč?"
"Heh… tak to ti neřeknu…"
"Ale já to chci vědět!"
"Máš smůlu!"
"Ale já chci!"
"Tak se ohni!"

***

"Áááááááááááááááááááááááááááá!!! Tomeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!"
"Už chápeš?"
"Hmmmm…. Myslím, že jo."
"Takže je ti jasné, že za moje politý tričko můžeš ty!"
"Už jo…"
"Bezva! Tak jsme si to vyjasnili…"
"Mamka ho vypere!"
"Pravda…"
'…….'
"Tome?"
"Hmmmm?"
"Koukni, spadla ti propiska… Mám ti jí zvednout?"

***

"Tome!!!"
"Ano, mami?"
"Můžeš mi vysvětlit, proč máš za jeden týden 15 triček - a z toho deset politých kolou???"
Cvrcinka

zdroj:TADY

Babička

31. října 2010 v 14:20 | romeska |  Jednodílné FFky
Ty vole,tak to hustý...WOw...Mám výtlem ete tet!!!!! =D

"Bille?!"
"Hmm?"
"Víš, že jsi sexy?"
"Hmm"
"A víš, že mě teď docela vzrušuješ?"
"Hmm. A?"
"Měl bych na tebe chuť"
"Hmm. Co?!"
"Že bych tě chtěl."
"Proboha."
"Ne, pro sebe."
"Ses zbláznil?"
"Hmm."
"To je úchylný."
"Hmm. Možná."
"Určitě. To by byl incest."
"Hmm. Nejspíš."
"CO to děláš?"
"Svlíkám tě."
"Hmm a teď?"
"Laskám tvůj krček."
"Tak přestaň."
"Hmm a proč?"
"Protože nechci."
"Rozkrok říká něco jiného."
"Hmm. Nechej toho."
"Nenechám. Líbí se ti to."
"Hmm."
"Chci tě."
"Hmm."
"Máš na to taky chuť."
"Hmm."
"Jsi vzrušený."
"Hmm"
"Bude sex?"
"Hmm."
"Billééé?"
"CO?" vykřiknu a s trhnutím se probudím. Naprosto zmateně koukám na šokovaný výraz svého bratra a na svou ruku v jeho kalhotách. Asi bych měl s tím sexem konečně začít nebo se příště mé neukojené tělo vrhne třeba na …babičku.

zdroj:

Je to možný?!..2

31. října 2010 v 14:19 | romeska |  Je to možný?!
Ráno se probudila a nevěděla kde je..pak se otočila a vedle ní ležel Tom a s úsměvem ji pozoroval.Jen se políbili a řekli si jak to bylo super atd..:D Pak odjela domů a samozřejmě si vyměnili čísla.Pak propadala ze všeho!Protože na tu noc nemohla zapomenout.Ale hodně ji bolelo že už to je měsíc a půl po koncerte a pořád se jí neozval.
,,To mi to číslo ani dávat nemusel",smutně řekne kamarádce v hodině a (m)učitelka ji hned musela napomenout.


Najednou k ní došla učitelka a začala na ni křičet:
,,Joesnyová!Vůbec to neumíš?Účíš se někdy?Probud' se!"
Ale ona vůbec nevěděla co prožívá.Nevěděla o tom vůbec nic!
,,Báro!Báro!Vzbud' se!Vzbud' se!Je hodina!",budila ji kamarádka a když se probudila zjistila že to byl jen sen.Podívala se na mobil a měla tam 1 SMSku od Toma jestli se po škole může stavit.Hned mu odepíše že se nemůže stavit ale že se MUSÍ stavit jinak by to bez něj asi nevydržela!Zrovna byla čtvrtá hodina a měli test z matematiky.Ještě v tu hodinu to učitelka stihla opravit a diktovala známky.
,,Claudie Cartneyová,2-"říkala učitelka a potom přišla na řadu ona.
,,Barbara Joesnyová",vduchu se modlila aby to  byla aspon 3!
,,Za 1!Hmm..lepšíš se!"pochválila ji učitelka a byla štěstím bez sebe!Ale za to všechno může jen Tom.Díky němu se ve škole zlepšila a i její rodiče sou št'astní.Sice moc nadšení nejsou z toho že chodí s němcem ale vidí že je št'astná!
Když skončila škola šla do školní jídelny na oběd a po obědě šla do šatny ale na chodbě si ji odchytla učitelka matematiky.
,,Báro,vidím že se v učení lepšíš!Sem moc ráda ale to asi učením nebude,hmm?"
,,No paní učitelko,máte pravdu.Učením to určitě nebude!=)"
,,Ach...ta láska :D Neboj,když sem byla stará jak ty,měla sem stejný problem!"
,,A jak víte že to je klukem?"
,,Myslíš že to nepoznám?Jsi duchem nepřítomná a všude si píšeš jméno TOM!"
,,Aha noo..hh..no já už asi budu muset jít =)"
,,Dobře..jen tak dál!"
,,Nashle"
NO!Vidíte?Dokonce tím potěšila i učitelku!Je to možný?Těd' je najednou všechno uplně jiný!
Už šla domů a jen co došla zazvonil zvonek.Šla otevřít a za dveřma stál...

Pokráčko přístě =)

Je to možný?!..1

31. října 2010 v 14:18 | romeska |  Je to možný?!
Takže...
Bylo nebylo..jedna fanynka jedný hooodně populární skupiny jménem Tokio Hotel.Strašně byla zamilovaná do Toma..Bill se jí taky líbil ale k Tomovi necítila jen fanouškovský cit!Bylo tam něco víc..ve škole jí to moc nešlo..ale může za to?Vždyt pořád myslí jen na něj!Na Toma,jeho krásné tělo,krásný čokoládový oči,plné rty a roztomilej nosíík :) Brzy se konal jejich koncert a už hodně dlouho si na něj šetřila ale bylo jí to k ničemu,protože ve škole propadala z matiky a její mamka to nemohla snést.Tak jí zakázala na ten koncert jít.Byla hodně naštvaná!Všechno co jí přišlo pod nohy rozmlátila,do všeho kopala a když byl den před koncertem,vůbec nevycházela z pokoje.Brečela v jednom kuse.Vždyt to byla taková velká šance!Nebyla sice moc dobrá na učení ale byla krásná!Hodně kluků ji zvalo na rande ale ona to jako rande nepovažovala!V hlavě měla jen Toma!A proto to nedopadlo jinak než že ji doprovodili domů a dostala malou pusu na dobrou noc.Ale jinak nic.Když byl den D tak se tajně vydrápala z domu ke kámošce která tam taky jela(na koncert :D)A už se jelo.Když už sou na koncertě nemůže uvěřit vlastním očím!Konečně ho vidí!Konečně ho uviděla na vlastní oči a ne jen na plakátech nebo na počítači!Až koncert skončil byla autogramiáda.Jenže ona ani její kamarádka o tom nevěděli takže byla v řadě úplně poslední!To je hodně štvalo..
,,Ty vole!Než my se tam doplazíme už jim dávno dopíšou fixy!"řekla její kamarádka naštvaně.Ale ona nereagovala.Myslela jen na něj.Na ten okamžik až se konečně zblízka podívá na ty jeho neodolatelná oči!Už byli skoro tam a zadívala se na něj.Málem zapomněla že jsou na řadě.První si nechala plakát podepsat od Géček pak od Billa a nakonec od Toma!Byla strašně štastná že ho vidí!Tom se na ni krásně smál.Není divu když je moc pěkná!Tak se tam na sebe tak usmívali do té doby něž ji kamarádka chytla za rameno a probudila ji z krásného snu.Pak ji kamarádka táhla někam.Ale Tom ji doběhl a zeptal se jestli by nechtěla jít s nim na pokoj.Samozřejmě věděla jak to myslí.Ona po TOM hodně toužila,i když věděla že to bude na jednu noc..:DNeváhala a šla.Až byli na pokoji bylo tam to známé trapné ticho..:D Tak se jí Tom zeptal jestli by si nedala něco k pití.
,,Ehm..nedáš si něco k pití?Mám tady Red Bulla a..Red Bulla :D"
,,No..tak asi toho Red Bulla :D"
Podal dvě plechovky Red Bull a šli si sednout a pustili si nějaký film.Ani newím jak ale najednou se začali líbat.Pak se mazlili a pořád se líbali..(No ale dál si to domyslete.Si myslíte že sem blbá ale aj tak mi to dalo hodně práce to napsat :D)
Ráno se probudila a nevěděla kde je..pak se otočila a vedle ní ležel Tom a s úsměvem ji pozoroval.Jen se políbili a řekli si jak to bylo super atd..:D Pak odjela domů a samozřejmě si vyměnili čísla.Pak propadala ze všeho!Protože na tu noc nemohla zapomenout.Ale hodně ji bolelo že už to je měsíc a půl po koncerte a pořád se jí neozval.
,,To mi to číslo ani dávat nemusel",smutně řekne kamarádce v hodině a (m)učitelka ji hned musela napomenout.

Útěk bez dovoleníí 01 (by BajunQka)

31. října 2010 v 14:07 Útěk bez dovolení
Bylo ráno Tom vztával ,, Billéé" vo Tom na Billa ,,Co je?" volá Bill ,,Nic vztávej" volá Tom.Kluci jsou večer na letiště a letí do Los Angeles si zařídit byt a ještě na koncert.Je už večer a kluci čekaj na letišti pak se stalo to co Tom ani nečekal,stojí před ním krásná blondýnka a chce autogram.Tak Tom se podepsal na fotku a neznámá ho políbila na tvář,Tom se otřásl jako osel..konečně letělo letadlo Tom,Bill si vzaly tašky a hurá do Los Angeles.Tak se konečne posadily do letadla.Tom s otevřenou čelistí čučí na vedlejší sedadlo stojí jako solný sloup ,,Makej" křičí Bill ,,už lezu" Tom se zděsil sedadlo číslo 15 a sakra to je to místo kde je ta krásná dívka co mě políbila na letišti ,,Ahoj my už sme se viděly" povídá neznámá Tom s výtlemem se dívá na užásnou dívku tak se jí zeptal jak se jmenuje a ona odpovědlě Barbara Joesny.Celé 4 hodiny se na sebe Tom s Barbarou dívaly jen jiskry v sobě planouce jiskřily konečně sme přístály.Tak Tom pozval dívku na večery ta mimochodem neodmítla,šly na večeři a pak k Tomovy domů...vešly do pokeje tam si vísnivě povídaly a popíjely víno..které bylo moc chutne a udé jako má krev která horouče svíjela můj pocit kté dívce..začaly se s citem a láskou pomalu líbat..začal se svlíkat a.....Tom si vyndal kondom s kapse...nasadíl jsi ho..a pomalu do ní vnikl,byla to vásníva noc a krásně si užily a usnuly..ráno se Tom probudil a nikdo vedle něho nebyl Tom myslel že zešíly a zeptel se Billa kde je??! Bill říkal že před 5 minutama odešla....Tom huláákal ale to mu nepomohlo Bill říkal že si stejně myslel že by ji hned vyhodil....Najde ji??to je jedn otázka druhého díly..POKRAČOVÁNÍ PŘÍSTĚ.....

                                                                                      BajunQka

Černá kočka (by BajunQka)

31. října 2010 v 14:05 | romeska |  Jednodílné FFky
Něco  mě doprovází do hrobu...mám strach.. :(

Začíná to takhle:Byl jsem jednou na koncerte a tam jsem to zvoral jednou se mi stalo že jsem ve snu pořád vídal jednu ženu která měla černý šat,černé vlasy.
Prostě jsem měla strach.Ta žena se nazývala černá kočka a vyhrožovala mi že mě zabije a tak ale já jsem se hodně bál jak jsme jely z koncertu vždy po silnici prošla černá kočka..a nebo jsem venčil Scottyho a Scotty se rozběhl za černou kočkou..co jsem udělal špatného že tahle dáma se mi zjevuje..moc se bojím..Tom by zkolaboval kdyby se mi něco stalo ale tohle je až moc..je to nějaký přízrak co mi chce zkazit kariéru ale to jíá jen tak nepříjde v úvahu dneska se jí postavím a vše jí řeknu..........Uplynula noc............NÉÉÉÉÉÉ...NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ....Georg,Gustav přiběhnou za Tomem a vidí jak Tom trousí slzy vidí Billa.....MRTVÉHO..........neukazuje žádné životní poukazy je mrtev..Bill byl oblečen v černých kalhotách a černém trikotu..vážně to byla ona ta černá kočka??udělal jí něco Bill??že tak tvrdě zaplatil svůj život??To ví jenom on Bill který vše ví.....KONEC
Pixelky blogu:


http://fc07.deviantart.com/fs10/i/2006/122/3/4/Cupcake_by_kitty_sama.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/fig-clock.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211199%21.gif_http://dl.glitter-graphics.net/pub/695/695351ug3twpiwlh.gif_http://s277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2m2esdl.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/sukinhukisobe.gif_http://www.pop-layshop.blogger.com.br/heart.gif_____!1351!_:ham__
http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/014.gif__http://www.zwatla.com/emoticones/hello-kitty/001/018.gif_____gaga-2.gif image by spookys-graphix_:blush2:___:hklove:__
_:hmpf:_________koruna___http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/1.gif
___kočíí_!1169!____:)___Photobucket_Emoticône Hello Kitty 240_Emoticône Hello Kitty 233_Emoticône Hello Kitty 242
______=o¤ (pusa)_loliťák =)_dudlíček_sněhulák_aja_579_!__
_diamant__online.gif image by spookys-graphix__study.gif image by spookys-graphix_music____635__smileys trèfle_
__sponkaaaaa___vlajka_()-()_pepsi______1128_duck
_http://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gif_Lukýýýýýýý_657_1141_Photobucket - Video and Image Hosting_!1323!_thinkheart.gif image by Salisko_hearts__:heart:___WolF7_chrastitko_<//>
http://i247.photobucket.com/albums/gg156/monuliq/hihi.gif?t=1218976459__http://emo-hannah.blog.cz/_BrUnDiBaL____FiFa_superYODA_Hahaha *4822*_
http://img.libimseti.cz/s/%211345%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%21616%21.gif_http://img.libimseti.cz/s/%211337%21.gif___em34.gif image by Salisko_Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459EB0EF713CEBA484030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.__2_Zamilovaný *5186*_blik cvak_:-0_XD_!600!_jafnýý :)
__*1582*_muck:*_jůů!_hi_danuska_617_!994!_967_1114_906_:)_:-)_nwm_
Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz
11rx8k6.gif image by Lowinka__()-()__em69.gif image by Salisko_shy-1.gif picture by sadistic_vamp____stinky__aja_1065_Moon 2
k_._diamantík_nee_WolF5_e.cahlova_bear______HeY! *4825*
_2_Béééé :,(_aja_:-(_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz_Dommie/d-works.sblog.cz______